Aranżowanie salonu

Gdy urządzamy nasze mieszkanie powinniśmy pamiętać, o tym, że wszystkie pomieszczenia są tak samo istotne. Ważne jest też to żeby nie zapominać, o tym, jak w danym miejscu będziemy spędzać czas. Dlatego tak istotne jest to jak urządzić salon.

Czemu?

Salon

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP

Bo w salonie będziemy spędzać ogrom czasu razem z najbliższymi oraz ze znajomymi. To właśnie do salonu () prosimy ludzi, którzy wpadają z wizytą. Z tego powodu wszystko musi być użyteczne, ale również reprezentacyjne. Oczywiście nie można zapomnieć o tym, żeby wszystko pozostało w naszym stylu. Bo owszem znajomi powinni czuć się u nas w salonie przyjemnie, ale najważniejsze jest żebyśmy to my czuli się fajnie w tym miejscu.

Tak, więc trzeba wszystko porządnie przemyśleć od podłogi, przez kolor ścian, a kończąc na meblach, na które postawimy. Dodatkowo warto pamiętać o dobrym oświetleniu. Jeżeli weźmiemy pod uwagę te wszystkie aspekty, to na sto procent damy radę zorganizować salon naszych marzeń.

Najmodniejsze odcienie farb na ścianie
Obecnie możemy kupić niemalże wszystko. Nawet farby do ścian, o których wcześniej nawet byśmy nie pomyśleli. Dawniej mieszaliśmy barwniki, a teraz mamy odcienie prawie każdej barwy. Obecnie modne kolory ścian (projektoskop.pl/a-6134-modne-kolory-scian-2013.html) to te intensywne w połączeniu ze stonowanymi. Nadal modne jest malowanie jednej ściany na inny kolor aniżeli pozostałe. Jednak najmodniejsze są te kolory, które są odpowiednio dobrane do wnętrza. Jeśli pomieszczenie jest małe, to powinniśmy wybrać jasne odcienie farb, jeśli mamy ogromny pokój można bardziej zaszaleć.

Salon

Autor: MM Collection
Źródło: MM Collection
Dodatkowo za modne farby uważa się farby, które są trwałe i dobrze się prezentujące. Trzeba przyznać, że to nie tylko odcienie są modne a często patrzymy na markę farby.

Czyżbyś czuł chęć na więcej artykułów na opracowany tu temat? Zachęcamy więc do nowej strony – po prostu naciśnij tu (http://www.partnerzy.pl/oferty/premium) i przeloguj się do naszego serwisu.

Ostatnimi czasy możemy zauważyć różnego rodzaju reklamy farb, bo rynek ten jest niesamowicie konkurencyjny. Kiedyś kupowało się białą farbę, do tego pigmenty i wszyscy mieszali jak chcieli.

A w dzisiejszych czasach, gdy na rynku mamy tyle przeróżnych farb, to rozpoczyna się próba przyciągnięcia klienta. W jakimś sensie również modne odcienie są ukazywane w różnych gazetach o aranżacji wnętrz. Przez jakiś czas bardzo modne były szarości, a obecnie modne są intensywne kolory na ścianach.