Dla których przesyłek wybrać kuriera?

Jest kilka typów przesyłek, dla jakich korzystniej jest wybrać usługi kurierskie, aniżeli przesyłki pocztowe. Podpowiadamy jakie to typy.
Są to m.in. cenne przesyłki.

Przedsiębiorstwa kurierskie są doceniane za to, iż rzadziej niż poczta zaprzepaszczają czy niszczą przesyłki. Jeżeli mamy cokolwiek drogocennego do przesłania albo też po prostu boimy się o zawartość przesyłki, powinno się wyselekcjonować kuriera. Dla drogich przedmiotów możesz zadysponować za dodatkową opłatą ubezpieczenie przewozu. Dzięki niemu dostaniemy pieniądze, gdy coś stanie się z naszą paczką. Wskazane jest także zadbać o właściwe opakowanie wartościowego przedmiotu. Tutaj też pomóc nam może firma kurierska zapewniając opakowanie firmowe. Przesyłki listowe na Poczcie () są rzecz jasna tańsze od kurierskich usług.

Zaciekawił Cię opisywany temat? Nie zwlekaj, tylko zobacz nowy tekst (http://www.firetms.com/pl/blog/rozliczanie-diet-delegacji-i-ryczaltow/), który na pewno niezwykle Cię zafascynuje. Zobacz!

Lecz w kopercie wyślemy towary wyłącznie dwóch kg. Dla cięższych przesyłek tańsze będą z pewnością usługi kuriera. Oczywiście wtenczas, jeżeli korzystamy z usług brokera.

firma Patron Service

Autor: International Railway Summit
Źródło: http://www.flickr.com
Następną kategorią są wszelakie tak zwane przesyłki pilne. Przesyłasz upominki na Święta? A może kupujesz je w Internecie? Wybierając usługę kurierską masz nieomal 100-procentową pewność, że dojadą one do odbiorcy już kolejnego dnia. Jeśli przesyłka jest pilna, z jakiego powodu się stresować? Nie warto z niecierpliwością wyczekiwać na listonosza. Firma Patron Service sp z o.o. załatwi wszystko znacznie bezpieczniej i prędzej.

Tak naprawdę to mała opłata niektórych usług pocztowych nie wynagrodzi nam wyczekiwania w długich ogonkach na poczcie, długiego okresu dostawy a także w wielu sytuacjach braku możności śledzenia paczki. Rzecz jasna to nie jedynie nasza opinia, ale rosnącej rzeszy odbiorców przedsiębiorstw kurierskich.