Gdzie opłaca się zainwestować w nowe M4

Ciągle ktoś poszukuje mieszkania. Część osób chce coś wynająć, a inne osoby woleliby coś kupić. Jedni chcą kupić od kogoś, a inni stawiają na mieszkanie z rynku pierwotnego. Dlatego ciągle budowane są nowe osiedla i nowe mieszkania, które niemalże od ręki możemy wykupić. Wielu deweloperów stawia na sprzedaż mieszkania zanim jeszcze powstanie inwestycja, ale Polacy ostatnimi czasy są bardzo przezorni i wolą nie kupować kota w worku.

Budowa nowego osiedla

Autor: Roman Boed
Źródło: http://www.flickr.com

Dlatego zawsze są jakieś pojedyncze mieszkania, które możemy kupić zaraz po zakończeniu inwestycji. Sporej liczbie osób wydaje się, że życie na osiedlu nie należy do najprzyjemniejszych. Jednak są to najczęściej osoby, które po prostu wciąż mają wizję mieszkania na osiedlowym blokowisku, gdy tymczasem nowe osiedla są zupełnie inne. Poza tym, że mieszkania mają większy metraż i ściany są o wiele grubsze. Co przekłada się na to, że nie słyszymy każdego oddechu sąsiada, to na dodatek deweloper chcąc ściągnąć potencjalnych mieszkańców tworzy jakieś dodatkowe czy to ułatwienia dla mieszkańców, czy też na przykład miejsce do relaksu, jakąś salkę do ćwiczeń lub boisko, jeśli tylko jest miejsce. Dobrze, więc zobaczyć, jakie nowe inwestycje mieszkaniowe szykują deweloperzy w Legionowie, by potem nie żałować, że przegapiło się jakąś okazję. Poznaj rabaty MDM Warszawa.

Nowe mieszkania pojawiają się jak grzyby po deszczu

Dziś w każdym miejscu można kupić sobie cztery kąty do mieszkania (sprawdź jak wygląda sprzedaż mieszkań w Toruniu). Deweloperzy w każdej miejscowości szukają nowych terenów pod swoje inwestycje. Z tego powodu nie nie ma problemu, by znaleźć mieszkania do wynajęcia pruszków. Dzięki temu, że rynek mieszkaniowy rozwija się bardzo prężnie, bo stale jest popyt na kolejne mieszkania (poznaj inwestycje Archicom), deweloperzy tworzą nowoczesne osiedla np. we wspomnianym Tarchominie. Tak, więc jeżeli mowa o inwestycjach na rynku pierwotnym, to na pewno zawsze znajdzie się jakieś pasujące nam mieszkanie. Oczywiście część osób zamiast mieszkania w stanie surowym niemalże z rąk dewelopera będzie wolała kupić mieszkanie, które już jest wyremontowane, ale z tym też nie będzie kłopotu, bo na rynku wtórnym jest również bardzo dużo mieszkań na sprzedaż. Oczywiście zakup mieszkania od kogoś, to duże zawierzenie poprzednim właścicielom, ale w momencie, kiedy wszystko jest zapisane na umowie to nie powinniśmy się niczym martwić.