Jakie obuwie włożyć na wesele przyjaciółki?

Każda impreza, a szczególnie wesele, wymaga właściwej stylizacji. Jednym z najistotniejszych elementów ubioru jest stylowe i wygodne obuwie, które będzie dopełnieniem naszego wyglądu. Spośród jakich butów możesz wybierać?

Kobieta bez butów

Autor: Florent Chretien
Źródło: http://www.flickr.com
Nade wszystko są to szpilki. Szpilki są idealne na każdą okazję – i do pracy, i na romantyczną kolację, jak również na całą noc zabaw na parkiecie razem z Młodymi. Naturalnie stopy mogą nas później trochę pobolewać, ale czego się nie robi, by pięknie się prezentować. Kolor szpilek dostosowuje się do koloru naszej sukienki oraz pozostałych dodatków. Panie często wybierają kontrastowe obuwie, co wygląda śmiało, a równocześnie niezwykle elegancko (obuwie damskie – sklepy). Bezspornym walorem szpilek jest ich wpływanie na naszą sylwetkę – wydłużają nogi, kształtują łydki oraz sprawiają, że ładniej się poruszamy.

Chcesz poznać inne podobne praktyczne sugestie? Jeśli tak, to zobacz tutaj hurtownia odzieżowa, a z pewnością nie odczujesz zawodu.

Jeśli w szpilkach nie czujemy się pewnie, możemy zamienić je na buty na słupkach albo platformach, które są dużo bardziej wygodne w chodzeniu. Słupki pasują do sukienek, dlatego nie musisz się niepokoić, że nie będziesz wyglądać odpowiednio. Tak samo jest z platformami. Dodatkowo dzięki uniesieniu przedniej części stopy nie czujesz wysokości obcasa, dlatego nie będziesz się bólu nóg na następny dzień. Są jednak panie, które nie mogą wyobrazić sobie tańców w wyższych butach i dla nich najlepsze będą skórzane baleriny. Dobrej jakości materiał powoduje, iż stopa nie będzie się obcierać lub pocić. Płaskie obuwie może wyglądać tak samo szykownie, wystarczy dobrać bardziej efektowną torebkę albo pasek i na pewno nie będziesz się gorzej czuć z powodu niższych butów. Nie zapominaj tylko, że podeszwa nie może być za miękka, byś nie czuła każdej wypukłości podłogi pod stopami.

modne skórzane baleriny

Autor: Luci Correia
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chcesz kupić dobre obuwie damskie, sklep, który zrealizuje twoje oczekiwania, znajdziesz i w Internecie, i w swojej miejscowości. W sieci dostaniesz niewątpliwy większy wybór, a sposobność zwrotu zamówionych produktów zaoszczędzi ci kłopotu, gdy okaże się, że wybrałaś nieodpowiedni model albo buty nie wyglądają tak dobrze, jak na zdjęciach. Najistotniejsze jest, byś czuła się komfortowo w nowych butach, przecież mają ci służyć przez cały dzień i noc, a obtarcia bądź za ciasne obuwie mogłoby ci skutecznie zepsuć radość z imprezy. Kilka dni przed powinno się rozchodzić każdą nową parę, a nawet zwariowane pląsy na parkiecie nie będą ci straszne.