Męska odzież na jesienny czas – w co zaopatrzyć garderobę?

Raz dmucha, raz leje. Raz ciepło, raz zimnica. Oto nasza śliczna polska jesień. To kłopotliwa pora roku, szczególnie jeśli idzie o garderobę.
Nieraz w jesienne poranki albo wieczory zostajemy postawieni przed dużym dylematem – co na siebie założyć, by nas nie przewiało, abyśmy nie zmarzli albo by na opak – nie było nam nadto gorąco.

Z drugiej jednakże strony jesień to czas, w jakim każdy lubujący się w modzie pan, ma ogromne pole do popisu (tania dzianina wełniana). Niezbyt duża, a ciągle jeszcze nie ujemna temperatura daje wielkie możliwości w mieszaniu ciuchów, popisywaniu się elegancją (lub luzem), prezentowaniu dostatniego a także oryginalnego stylu. Czas letni, w czasie którego najchętniej wybieramy przewiewną koszulkę – nie zapewnia nam owej radości. To zatem w szczególności jesienią należałoby odpowiedzieć na pytanie: co w tym czasie każdy facet musi posiadać w garderobie? W co wskazane jest się wyekwipować, aby stworzyć optymalną bazę ciuchów na każdą okazję a także pogodową ewentualność? Co się dobrze nosi w obecnym sezonie, a co jest zupełnie ponadczasowe a także sprawdza się absolutnie zawsze? Furorę robi dzianina futerkowa, z której wytwarza się kurtki czy płaszcze (dowiedz się więcej o dzianinie futerkowej na lamalama.pl) .
ćwiczenia w odzieży termoaktywnej

Autor: Sammy Zimmermanns
Źródło: http://www.flickr.com

Bez niej w tą porę roku nie obejdzie się. asortyment jest naprawdę duży.

Wśród ponadczasowych i niezwykle męskich kurtek należałoby wymienić tzw. „pilotkę” (kiedyś analogiczny model należał do wyposażenia amerykańskich pilotów) bądź „kurtkę polową” czy motocyklową ramoneskę (w tej chwili robi wielką furorę zarówno w męskiej, jak i damskiej garderobie). dzianina futerkowa jest odpowiednia na podszewkę.