Mieszkania na sprzedaż oraz lokaliki do wynajęcia – czyli, parę słówek na tematykę nieruchomości znajdujących się w Białymstoku

Pragnąłbyś kupić mieszkanie w Białymstoku? A być może wynająć w tamtym miejscu lokal pod własny biznes? Przeczytaj nasz artykuł!Mieszkania na sprzedaż Białystok to na daną chwilę bardzo wielki rozstrzał cenowy, zależnie od powierzchni oraz faktycznej ceny.

nowe mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com

Przeglądając oferty mieszkań, należy niewiarygodnie uważnie zaglądać na ceny za jeden metr kwadratowy, gdyż bywają mieszkania, które mając około 30 metrów kwadratowych i kosztują w okolicy stu dwudziestu tysięcy, a spoglądając w dalszym ciągu za taką samą powierzchnię mamy możliwość wypłacić nawet do 200 tysięcy. Najdroższe mieszkania wewnątrz Białymstoku utrzymują się w obrębie ponad czterystu tysięcy, chociaż można trafić na bardziej drogie. Powierzchnia w tego typu okolicy cenowej, utrzymuje się od sześćdziesięciu do koło stówki metrów kwadratowych.

Jeśli chodzi o lokal do wynajęcia Białystok to ceny za wynajem rozpoczynają się od obrzeża trzystu złotówek za lokal użytkowy o powierzchni około piętnastu metrów kwadratowych po nawet ponad 100 000 złotych za wynajęcie calutkiego obiektu o powierzchni troszkę powyżej 2000 metrów kwadratowych. Istnieje w Białymstoku powyżej 1000 lokalików do najęcia o przeróżnej powierzchni a także tematyce, dlatego nie rozmyślaj nad tym dłużej, porozglądaj się po ofertach wynajmu i raduj się własnym lokalem już teraz!

Podliczając – mieszkania w Białymstoku to idealne wyjście, kiedy wiesz, jakiej rzeczy pragniesz. Każdą rzecz jest możliwość dostosować do osobistych potrzeb. Co zaś tyczy się najmu – zabukuj dla siebie lokalik już teraz, a z calutką pewnością tego nie pożałujesz!