Nowoczesne rozwiązania dla domu marzeń

Spora konkurencja, brak popytu na rynku mieszkań wymaga od sprzedawców sporej zdolności dostosowania się do zmian. Nie tylko zniżają koszty, które w stosunku do wcześniejszych potrafią być różne nawet o kilkanaście procent na metrze kwadratowym, ale również ścigają się w zaspokojeniu potrzeb odbiorców.

wnętrze

Autor: LK&Projekt
Źródło: www.dom-jednorodzinny.pl

Ludzie sukcesywnie odchodzą od zakupów mieszkań w kilkupiętrowych budynkach, gdzie na ogromnych osiedlach nie ma poczucia indywidualności i wybierają stawiane na wsi domy. Przeważnie jest to droższa inwestycja, ale jej plusy są wartościowe: od posiadania działki, w którym można spokojnie zrobić grilla, po własny garaż lub też miejsce – tu szczególny uśmiech w stronę pań – na garderobę albo i specjalne pomieszczenie, w którym panowie mogą zaprosić kumpli i w spokoju obejrzeć mecz.

Bardzo często powstają nowoczesne domy (gdzie używane są np. pustaki szklane (tu więcej o pustakach) o powierzchni ponad 100 m2 przeznaczone zamożniejszej części społeczeństwa. Ich asortyment jest faktycznie atrakcyjny i ten, kto chciałby posiadać swoje cztery kąty potrafi dziś na rynku znaleźć coś dla siebie: od praktycznych domów jedno lub wielorodzinnych, przez wielopiętrowe domy z poddaszem, po unikatowe modele wykonywane na zlecenie np. finezyjne szkło do kuchni . Wystarczy mieć pomysł i pójść z nim do biura nieruchomości lub też wykupić od razu certyfikowany i odpowiadający naszym wymaganiom projekt.

Łazienka, szkło białe lakierowane

Autor: Saint-Gobain Glass
Źródło: Saint-Gobain Glass

Dla osób, które doceniają fantazyjne kompozycje, oryginalną zabudowę, nowoczesny design, pojawiają się domy parterowe: kompozycję solidnych surowców budowlanych z niezwykłym wyglądem. Konstruktorzy jak i deweloperzy coraz bardziej realizują tego typu problemy. Stworzenie takich projektów wymaga nie tylko biegłości i wyspecjalizowanych kwalifikacji, ale przede wszystkim umiejętności połączenia wyobraźni ze stroną użytkową takiego projektu. Niewątpliwą korzyścią takich pomysłów jest idealna powierzchnia użytkowa domu (Heliodon – generalne wykonawstwo kraków) jak i możliwość przeszklenia go w całości oknami, co powoduje, że wnętrza są przytulne.

Osiągane skutki często przerastają największe marzenia, stąd też być może warto wydać odrobinę pieniędzy i poświęcić czasu, aby dostać współczesny parterowy dom swoich marzeń.

Źródło: szybka.pl