Szkło hartowane – z jakich względów jest lepsze dla twojego telefonu niż folia, którą kupowałeś do tej pory?

Dzisiejsze telefony mają wyjątkowo duże wyświetlacze, które z jednej strony pozwalają nam na korzystanie z wielu funkcji, jakich do tej pory nie posiadały komórki, ale z przeciwnej – należy je w należyty sposób chronić. Z reguły przyklejamy folię, jaka jest niedroga, ale czy chroni tak, jak powinna? Zdaje się, iż tak, jednak z pewnością nie ma tak wielu atutów, jak szkło hartowane Wrocław.

balustrady szklane - Da-bud

Autor: DA-BUD
Źródło: http://www.da-bud.pl

Nade wszystko taki rodzaj ochrony, jakim jest szkło hartowane, doskonale dopasowuje się do ekranu. Szkło rewelacyjnie przylega, nigdzie się nie odkleja i masz pewność, że kiedy będziesz wsuwać komórkę do kieszeni, rogi nie będą się odklejać, tak jak częstokrotnie zdarza się to w przypadku folii. Folia odpowiednio wygląda przez pierwsze parę dni, potem – jeżeli nie będziemy uważać – może zacząć odchodzić w miejscach, które zwłaszcza potrzebują ochrony. Po drugie chociaż folia właściwie chroni przed zarysowaniami, folia robi to dużo lepiej. Ekranu nie porysują nawet klucze, gdy przypadkowo wrzucisz je do tej samej kieszeni, co telefon.

Należy także zaznaczyć, że szkło jest niesłychanie łatwe w montażu. Na pewno przyklejając folię zdarzyło ci się zdenerwować, kiedy zaczęły robić się pod nią pęcherzyki powietrza. Trudno ich uniknąć, zatem trzeba naprawdę sporej perfekcji, kiedy podchodzimy do niniejszego zadania. Szkło jest dużo prostsze w nakładaniu i nie grożą nam pęcherzyki powietrza. Wystarczy je przykleić, przykładając od razu w całości na ekran i gotowe. Szkło hartowane nie pogarsza jakości obrazu, dlatego nie musisz niepokoić iż, że teraz słabiej wszystko będzie widać – sprawdź szczegóły na http://www.da-bud.pl/oferta/drzwi-szklane/. To z pewnością nie nastąpi.

szkło hartowane

Na koniec dobrze zaznaczyć, że niejednokrotnie w salonach z telefonami proponują naklejenie szkła na aparat komórkowy, z czego można skorzystać, jeśli mimo wszystko nie chcielibyśmy robić tego sami.

Jeśli zatem będziesz stać przed wyborem na co tym razem się zdecydować – folię czy szkło hartowane Wrocław – teraz już nie będziesz mieć wątpliwości, jaką podjąć decyzję – Da Bud – firma szklarska. Szkło zapewni o wiele więcej ochrony twojemu aparatowi komórkowemu, toteż choć kosztuje nieco więcej, to warto jest zainwestować w bezpieczeństwo swojego aparatu, szczególnie, iż z pewnością nie należał do najtańszych.