Trendy w dekoracji lokali bardzo szybko się zmieniają. Jest jednak coś, co od wielu lat cieszy się niezmiernym powodzeniem i pomimo biegnącego czasu nie traci na swojejpostępie.

Mimo, że dekoratorzy wnętrz niesłychanie nierzadko prześcigają się w propozycjach pionierskich aranżacji, jedna rzecz od lat ciągle pozostajeposzukiwane – to stara cegła na ścianę. Nawet ci, którym początkowo wydawało się to mało eleganckie, spostrzegają wdzięk i wyjątkowość tej systemu.

cegła na ścianie

Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner

Impresja wizualnewzrokowe jakich przechodzimy patrząc na tak wykończoną elewację sprawiają, iż liczba ochoczych na taki receptę odmiany dekoracji mieszkania nieustannie rośnie. Bardzo dużą plusem jest to, że ta stara cegła (rekomenduję cegła ozdobna na ścianę dekorian home) na ścianę jest wyjściem długoterminowym (dodaj zakładkę do a często też na stałe taka oprawa pozostaje na za każdym razem. Nie ulega tak szybko zniszczeniom jak fototapeta. To częste sposób używane w pokojach gościnnych czy też wielkich salonach. Zwykle dekoruje się jedną ze ścian w całości.Pomijając fakt, że na początku barwa sprawia wrażenie nadmiernie ciemny, wcale nie dodaje to salonowi mroczności jak sądzą niedowiarki raczej tworzy bardzo postępową system ustawienia. Wnętrze nabiera wówczas niepowtarzalnego charakteru.Niezwykle często stara cegła (http://olszewscy.org.pl/realizacje.html

Następną plusem poza nowoczesnością i niesłychaną trwałością jest to, że jest bardzo prosta w utworzeniu i nie trzeba być specjalistą z dziedziny budowlanej, aby samemu stworzyć takie cudo. Należałoby dodać, że stara cegła na ścianę jest osiągalna w różnorodnych odcieniach i barwach, dlatego też wszyscy zaciekawiony odnajdzie coś, co spełni jego oczekiwania (wszystko do Twojego mieszkania). Dzięki temu jest to rozwiązanie dla każdego niemalże wnętrza niezależnie od tego, w jakich kolorach jest dotychczas urządzone. Niezwykle istotnym pozostaje fakt, że nie jest to bardzo drogie sposób biorąc pod uwagę trwałość i żywotność. Jak mówią znawcy stara cegła na ścianę to rozwiązanie da długi, długi czas i zawsze nowoczesne.