Z jakich powodów pożyczki przez internet są obecnie tak popularne, opis ich zalet i wad.

Na rynku finansowych produktów bardzo dynamicznie działają firmy które oferują tak zwane szybkie pożyczki. Skoro jest zapotrzebowanie na tego typu produkty, to trudno się dziwić, że działają również firmy, które je oferują. W porównaniu z tradycyjnymi kredytami albo pożyczkami szybkie pożyczki mają parę zalet.

Pożyczka

Autor: kstudenta
Źródło: http://www.sxc.hu
Po pierwsze prosto się je dostaje, w prawie wszystkich przypadkach powinno wystarczyć tylko podesłanie skanu dowodu osobistego, nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów o zatrudnieniu ani zarobkach. Odkryj ofertę: tutaj

Tak samo sprawne jest rozpatrywanie złożonego wniosku i przesłanie środków. W niektórych firmach zajmujących się udzielaniem tego typu pożyczek czas potrzebny od złożenia wniosku do przelewu ze środkami liczony może być nawet w godzinach – jest to sprawa raczej niemożliwa w tradycyjnych bankach, gdzie procedury przeciągają się niekiedy nawet do tygodnia, a potrzebne będzie jeszcze przy tym załatwienie mnóstwa formalności. Dla większości klientów istotne jest również to, że wszystko można pozałatwiać za pomocą internetu lub telefonu, bez potrzeby wychodzenia z mieszkania.

Banknot

Autor: Karl Baron
Źródło: http://www.flickr.com

Konkurencja na tym rynku jest coraz większa, więc firmy pożyczkowe najróżniejszymi metodami starają się zachęcić klientów do skorzystania właśnie z ich oferty.

Jeżeli podoba Ci się publikowany artykuł, to niewątpliwie zainteresują Cię też przydatne teksty (http://www.kontenery-ibc.pl/kontenery-werit/), które odnajdziesz tutaj – one wciągną Cię zupełnie.

Normalne jest już proponowanie pierwszej pożyczki za darmo lub za symboliczną złotówkę, na przykład pożyczka vivus dostępna jest bez żadnej opłaty w wysokości nawet to 1600 złotych. Lecz dzisiaj to już nie wystarcza, dlatego też firmy pożyczkowe szukają nowych rozwiązań i pomysłów.

W części z nich pojawiły się ostatnio programy partnerskie, w których za każdego poleconego klienta można zarobić nawet pięćdziesiąt złotych. Sprawdź ofertę:

Oczywiście trzeba też być świadomym tego, że takie pożyczki mają także trochę wad.

Wejdź na kolejną witrynę i dowiedz się tu (https://www.etteplan.com/pl/uslugi/laboratorium-badawcze-i-uslugi-testowania) sporo o tej samej tematyce. Pod poniższym linkiem czeka na Ciebie znaczną ilość wpisów.

Najważniejszą z nich będą dość wysokie koszty, sporo wyższe niż przy produktach bankowych. Kolejnym ograniczeniem jest okres udzielania, większość firm wymaga spłaty pożyczki w terminie do dwóch miesięcy, małe są też maksymalne dostępne kwoty, więc jeśli jest potrzeba pożyczenia większej kwoty trzeba się jednak będzie udać do jakiegoś banku.