Niejedna kobieta uwielbia spódnice, zwłaszcza jeśli podkreślają one ich ładną talię

Spódnice w paski powinny znajdować się w szafie każdej kobiety, ponieważ wydają się być wiecznie modne.
Niektórzy mówią, że w spódnicach muszą chodzić tylko smukłe panie.

awaria

Autor: Reinhold Polska
To nieprawda. Świetnie dobrana spódnica będzie podkreślać piękno każdej pani. Po prostu musimy ją dopasować do sylwetki. I tu trzeba przemyśleć kilka spraw. Pierwsza z nich dotyczy odwiecznego pytania – za czy przed kolano. Druga kwestia dotyczy tego, jak bardzo spódnica będzie obcisła. Materiał przylegający do bioder oraz nóg będzie pasował jedynie smukłym i wysokim dziewczynom. Takie, które mają szersze biodra, muszą raczej stawiać na szersze kroje. Istotne są także wzory. Paskowa spódnica będzie najlepszym rozwiązaniem dla wielu sylwetek.

Jeśli zaciekawił Cię taki tekst, sprawdź przykłady (http://www.dkrm.com.pl/) zamieszczone pod tym linkiem. Na pewno znajdziesz tutaj coś odpowiedniego dla siebie.

Paski mogą być wszakże poziome oraz pionowo. I każda z tych opcji będzie pasowała innym paniom. Paski poziome poszerzają wizualnie w biodrach i udach. Powinny więc wybierać je panie o chłopięcej budowie ciała. Za to pionowe paski powinny znajdować się w szafie każdej pani, która posiada szersze uda i ma ochotę to zamaskować. Taki efekt wzmocni się, jeżeli spódnica będzie posiadała wysoki stan. Paski mogą posiadać oczywiście przeróżną szerokość i różne odcienie. Pastelowe zdają się być bardziej eleganckie i z pewnością idealnie sprawdzą się do pracy.

Spódnice w paski o żywych kolorach będą świetnie nadawały się na wieczorne spotkania z koleżankami albo na wyjazdy na wczasy.
Spódnica w paski wydaje się być niemal tak ponadczasowa jak mała czarna. Dlatego zawsze trzeba mieć ją w swej szafie — najlepiej w kilku wersjach.