Jak najkorzystniej wykorzystać sufit z drewna? Przeczytaj w poniższym artykule a już nigdy drewniany sufit nie będzie ci straszny!

Posiadasz salon urządzony w góralskim klimacie? A może po prostu lubisz drewno i zastanawiasz się, czy zrobić sobie w salonie drewniany sufit? Ile osób tyle opinii – niektórzy uważają drewniany sufit za hit, inni za skrajny kicz.

Sama twierdzę, że elementy z drewna dodają pomieszczeniu wyglądu i ciepła. Sama w przyszłości chciałbym sobie fundnąć niewielki domek z drewna. Będzie on moją ucieczką od wielkomiejskiego zgiełku.

Czy zszokował Cię prezentowany artykuł? Żeby poznać temat wejdź tu i poznaj więcej szczegółów – z pewnością będą dla Ciebie zadziwiająco ciekawe.

Chciałabym, by był zrobiony w całości z drewnianych bali. W środku ściany będą drewniane i sufit (zobacz galeriaoswietlenia.pl) z drewna, na którym koniecznie będzie widać drewniane belki. Chcę by cała chatka miała maksymalnie 60 metrów kwadratowych. Wystarczy mi całkowicie salon z dużą kuchnią i

nowe rozwiązania w domu

Autor: The County Clerk
Źródło: www.flickr.com

mała sypialnia. Ma on mieć funkcję wypoczynkową letniskową, więc będzie optymalny nawet gdy przestanę być singielką. Marzy mi się również drewniany taras z widokiem na Bieszczady… Rozmarzyłam się. Wracamy na ziemię. Niedawno byłam w gościach u rodziny. Korzystaliśmy wspólnie z ostatnich ciepłych dni w tym roku i spędziliśmy czas na tarasie. Moja ciocia postawiła na bardzo ciekawe połączenie kamiennych ścian i podłogi z starymi drewnianymi belami pod dachem.

Takie samo zestawienie znalazłam na internetowym blogu. Serio – określiłam, że jest to połączenie idealne. Co prawda nie będę posiadać kamiennych ścian w domku, ale stwierdziłam, że na tarasie podłogę wyłożę właśnie jakimś bardzo eleganckim kamieniem. Podoba mi się trawertyn, który nie tylko niesamowicie się prezentuje, ale jest również elegancko się go pielęgnuje. Nie należy jednak do tanicz, więc będę musiała poodkładać pieniądze przez jakiś czas – .
Realizacja marzeń jednak jest bezcenna!