Sypialnia w pięknym stylu – w jaki sposób spełnić to pragnienie?

stylistyka glamour to blihtr, szyk i bogactwo nowobogackich regionów. Błyszczące surowce, intensywne kolory, srebrne i złote dodatki. Sypialnia w stylu glamour? Tak!

sypialnia glmaour

Autor: jheffry swid
Źródło: http://www.flickr.com

Miejmy na uwadze jednak, że łatwo przeholować w kierunku chałtury – przepych ma być stylowy. Stworzy go błyszcząca, ozdobna tapeta na ścianie, podłoga z wykwintnego , przyciemnionego drewna lub lodowatego marmuru, ciężkie zasłony z weluru, mocno połyskujące poszewki na poduszki. Dołóżmy do tego jeszcze oryginalne połączenia dynamicznych kolorów – czerwieni i czerni, czerń z beżem, kontrastującej czerni i perłowej bieli. Do tego wszystkiego szklany żyrandol i dodatki w kolorze srebrnym i złotym, zespolone z satynową błyszczącą pościelą w kolorze intensywnego fioletu albo bordowego dodadzą sypialni elegancji. Warto również zastanowić się nad wykorzystaniem poduszek wełnianych, które ożywią wnętrze.

piękna sypialnia

Autor: Boa-Franc
Źródło: http://www.flickr.com

Fundamentem estetyki glamour są symetryczne kształty i prosta konstrukcja. Pamiętajmy także, że w sypialni potrzebna jest harmonia, jej zachowanie pozwoli nam na właściwy wypoczynek. Ważną służbę w tym pomieszczeniu mają dwie kwestie: oświetlenie i dodatki. Polecamy dobrać efektownie wyglądające srebrne lampki nocne, które powinny pasować do górnego oświetlenia. Na podłodze można rozłożyć dwa niewielkie chodniki w kolorze intensywnego silnego fioletu, albo bordowego. Zdobywając łóżko, dopilnujmy by miało prosty kształt, jego ważnym elementem będzie pokaźny zagłówek – od nas zależy czy będzie tapicerowany, drewniany, czy stalowy. W przypadku tego tapicerowanego, postawmy tu np.

Bardzo chętnie zaproponujemy Ci inny tego rodzaju materiał. Jeśli masz ochotę go zobaczyć, zobacz treść na stronie (http://oknazbaczyny.pl/drzwi-mb70/), którą odnajdziesz w tym miejscu.

na kolor fioletowy, który skontrastujemy nieco jaśniejszą satynową pościelą. Aranżowanie sypialni w stylu glamour to niezmiernie dobry pomysł.

Sypialnia w estetyce glamour to materiały i faktury. Nie użyć tu wszelkiego rodzaju tafty, jedwabie, adamaszki i futro. Dobrze wyglądać będzie tu ciężka, gruba zasłona do okien z ciemniejszą szarą woalową firanką w takim samym, bądź ton jaśniejszym kolorze odcieniu. Pamiętajmy również, aby nie bać się rozweselić tego poważnego stylu wesołym dodatkiem jak np, pufa (zobacz: okrągłe pufy) w pasiak łowiciki.
Posted in Bez kategorii