Mural, przeciwko artystyczne ryswoanie ścian – czyli, co połącza jedno wraz z drugim

Co to bywa mural? Jaki jest cel jego pojawiania się? A artystyczne malowanie ścianek? Czym różni się od murala? Czy może ogólnie istnieje jakaś różnica między nimi? To wszyściutko i jeszcze więcej bez problemiku wynajdziesz w środku naszego nowiutkiego felietonu!

tatuaże

Autor: Hot Gossip Italia
Źródło: http://www.flickr.com
Sztuka rysownicza od lat wzbudza zachwyt i podziw, zwłaszcza wśród person, które to pasjonują się równocześnie historią, jak i przyszłością.

Zerknij na portal oraz prześledź wpis (http://www.cermag.com.pl/pl/uslugi/doradca-techniczny), który niewątpliwie całkowicie Cię wciągnie, ponieważ dane tam zawarte, przykuwają uwagę.

Pojedynczym z rodzai malarstwa, które to pozostały do dziś bywa Mural, a więc – mówiąc w skrócie – dzieło dekoracyjnego malarstwa ściennego (Ideamo – mural). Celem murali bywa wyrażenie impresji odbiorcy, czy też zareklamowanie jakiegoś produktu, nie rozmawiając o promocji na przykład jakiejś konkretnej akcji charytatywnej. Określeniem murali bywa po prostu wielkoformatowa grafika, którą to malujemy na ścianach budyneczku.

Jeśli zainteresował Cię ten tekst, sprawdź przykłady opublikowane tutaj. Z pewnością odnajdziesz tu coś ciekawego dla siebie.

I w tym miejscu przechodzimy do czegoś, co przezywają „Artystycznym malowaniem ścian”…

Metropolia

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com
malowidło - pieniądze

Autor: Richard Grandmorin
Źródło: http://www.flickr.com
Artystyczne malowanie ścian jest Dokładnie tym samym co mural, jedynie bywa to mocniej „nowoczesne” nazewnictwo na te konkretne działania (Ideamo – oferta artystycznego malowania ścian). Rysowanie ścianek odbywa się w calutkiej Polsce i nie należy mylić ich z rysowanymi nielegalnie graffiti! Murale bywają całkowicie legalne, tworzone poprzez zespół fachowców – lub jednego specjalistę – którzy to zazwyczaj działają z woli miasta, malując na ścianach budyneczków czy też często chodnikach.

Nie jest to jednak ograniczone tylko do działań dla miasteczka – sami również mamy możliwość wynająć takiego typu osoby, które upiększą nasz własny domek lub lokalik, dlatego nie obijaj się oraz rozpocznij rozglądać za fachowcem, który to Ci dopomoże przyciągnąć klientów!