Naprawa przyczep i tirów bądź holowanie proponowana przez doświadczoną ekipę pomocy drogowej osiągalna całą dobę.

Gdy naczepa wywróci się, spadnie z jezdni bądź opona od przyczepy przebije się, wtedy wołamy pomoc drogową zaopatrzoną w dodatkowe urządzenia, aby pomóc ciężarówce. W czasie jazdy wszystko może się zdarzyć. Przede wszystkim szerokie samochody, gdy napotykają na utrudnienia, zwykle jest to poważne utrudnienie na drodze.

Naprawa samochodu

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Ażeby temu sprostać, zasadnicze jest, aby przybyła prędko pomoc drogowa tir na punkt przymusowego przystanku tira, które potrzebuje niezbędnej naprawy. Na polskim rynku jest mnóstwo fachowych firm zajmujących się serwisem szerokich aut, które jadą na miejsce ze specjalnym sprzętem oraz podnośnikiem, żeby dokonać potencjalnych napraw bądź z holować auto do warsztatu.

Szczególnie na ulicy narażone są tiry z przyczepami. Przy pokonywaniu ciętych zakrętów, dziur na drodze, przyczepa (kontenery socjalne) jest narażona na uszkodzenia, między innymi przewrócenie się , zjechanie do rowu czy też przebicie koła. Naprawa naczep odbywa się za pomocą specjalnych podnośników lub maszyn dostosowanych do dużych aut.

Również przystosowana jest do tego wariantu pomoc drogowa tir (autotruckservice.eu/Pomoc_drogowa-150.html), jaka może bez kłopotu odebrać uszkodzony samochód z szosy i przywrócić prawidłowy ruch samochodowy. Zajmuje się na przykład transportowaniem, unoszeniem oraz przewożeniem pojazdów ciężarowych, a też transportowaniem przyczep czy wykonuje niewielkie naprawy przyczep czy wozów na drodze.

W zależności od uszkodzenia naprawa naczep lub pojazdów ciężarowych jest przeprowadzana przez wykwalifikowany zespól pomocy drogowej, którzy przyjeżdżają do wozu autem przystosowanym do wsparcia oraz możliwemu holowaniu ogromnych samochodów i naczep.

Na stronach online można znaleźć dużo firm, które działają w wielu strefach polski i oferują błyskawiczne dotarcie oraz pomoc drogową dla ciężarówek oraz naczep.