Planujesz nabyć drzwi antywłamaniowe? Dowiedz się, na co zwracać uwagę

Bezpieczeństwo w swoim domu jest podstawą, a aby je zapewnić powinniśmy bez wątpienia zainwestować w drzwi antywłamaniowe. Jedną z godnych uwagi firm mających niniejsze drzwi w swojej ofercie jest Gerda Warszawa. Na co trzeba zwrócić uwagę, aby kupić odpowiedni produkt?

Klucz w zamku do drzwi

Autor: Maria Teresa Ambrosi
Źródło: http://www.flickr.com
Nade wszystko drzwi powinny gwarantować bezpieczeństwo, a zatem być mocne oraz mieć certyfikaty na poszczególne elementy, a w głównej mierze na ościeżnicę, zamek i zawiasy. Muszą realizować uzgodnione normy dotyczące ich odporności na włamanie, jakim najczęściej martwimy się mieszkając na peryferiach miasta, gdy sąsiadów możemy policzyć na palcach u jednej ręki. Istnieją specjalne normy od klasy A do C albo 1 do 6, które mówią o ich właściwościach. Kolejną kwestią jest zainstalowany w drzwiach zamek. Powinny posiadać chociaż jeden zamek wyposażony w bolce czy sztaby, które wysuwają się w 3 kierunkach, zapobiegając możliwości ich wyważenia. Wiele współczesnych zamków jest również natychmiast zintegrowanych z systemem alarmowym, dlatego warto jest pomyśleć o niniejszym rozwiązaniu, jeżeli mamy w planach czujniki alarmowe porozmieszczane w całym domu. Dzięki czujnikom zamontowanym w drzwiach włączają alarm i w zależności od wybranego systemu np.odnośnik do serwisu notabene hurtownia notabene hurtowniakontaktują się z centralą firmy ochroniarskiej, jaka sprawdza czy wszystko jest w porządku. Należy też mieć na względzie właściwe zamontowanie ościeżnicy, jaka musi być wmurowana bądź wkręcona, a pierwszorzędnym tworzywem, jaki można wykorzystać do jej produkcji, jest metal. Jeśli drzwi antywłamaniowe instalowane są w domu, nie w mieszkaniu, nie wolno zapomnieć o ich izolacji cieplnej. Dzięki temu nie będą wypuszczać ciepłego powietrza i nie wpuszczą zimnego, pochodzącego z zewnątrz, szczególnie w okresie zimy.

Zainteresował Cię ten artykuł? To świetnie, ponieważ też ta pomocna strona (http://www.invado.pl/produkty/oscieznice/oscieznica-regulowana) zafascynuje Cię zupełnie, więc sprawdź to!

Warto też kupić drzwi z kasetonem, który pozwala na regulowanie ich wysokości w razie zmiany posadzki, jaka mogłaby podnieść wysokość podłogi uniemożliwiając ich zamknięcie oraz otwarcie.

To firma, jakiej warto zaufać. Zapewnia swoim klientom najlepszej jakości produkty, które z pewnością nie rozczarują ich oczekiwań. W razie problemów z decyzją, które drzwi wybrać, można skonsultować się z jej pracownikami, aby pochopne wybory nie były źródłem naszego niezadowolenia.