Stylizacja mieszkania, czyli jak sprzedać dom

Średni czas niezbędny na zbycie nieruchomości w Polsce, wynosi więcej niż trzy miesiące. Jak sprzedać mieszkanie jak najszybciej? Korzystając ze stosunkowo niedrogich sposobów proponowanych przez Home Staging, nieruchomość zostanie odpowiednio przygotowana i dopasowana pod szybką transakcję.

Co to jest Home Staging?

Mus z limonki   Kolor Roku 2011

Autor: Dulux
Źródło: Dulux

Home Staging opiera się na użyciu technik marketingowych, zmieszanych ze stylizacją wnętrzarską, w celu wzbogacenia oferty handlowej i skróceniu czasu sprzedaży nieruchomości. Home Staging obejmuje niskobudżetowe działania kładące nacisk na funkcjonalność, wygląd i lepszy odbiór obiektu transakcji przez osoby zapoznające się z ofertą. Właściwa aranżacja nieruchomości jest jednym z narzędzi Home Stagingu. Nie należy jednak utożsamiać usługi z klasycznie rozumianą architekturą wnętrz. Napisał o tym: .

Techniki Home Stagingu oddziałują dodatnio tak na oferentów, jak i klientów.

Czy chcesz przeczytać dodatkowe teksty? Jeśli tak, to zobacz w witrynie (https://drabest.pl/pl/17-drabiny-domowe) podobne wiadomości dotyczące takiej kwestii – odnośnik jest tu.

Sprzedający oferują estetyczny produkt o wysokiej jakości, a kupujący podejmują decyzję o kupnie, bogaci w pełną wiedzę o wartości przedmiotu transakcji.

Efekt bez trudu

Okna marki Roto

Autor: Roto Frank
Źródło: www.roto.pl

Powszechnym utrudnieniem jest fakt, że posiadacze nie posiadają właściwej perspektywy, by krytycznym okiem spojrzeć na swoją nieruchomość, gdy podejmują decyzję o zbyciu. Nie orientują się w zakresie bieżących trendów i preferencji klientów. Oferty drogich domów i mieszkań, do których nie sposób wprowadzić się bez renowacji, nie cieszą się popularnością.

Większość sprzedających nie wie, że nawet drobne inwestycje w podstawowe renowacje i wymianę zużytych części wyposażenia wystarczają, żeby mieszkanie lub dom sprzedały się na przysłowiowym pniu. Kontynuuj czytanie: .

Prace naprawcze i aranżacyjne wykonywane w ramach Home Stagingu, stanowią idealną propozycję dla osób, które nie mają pomysłu jak sprzedać dom oraz jak niezwłocznie sprzedać mieszkanie. Zawodowi Home Stagerzy posiadają wiedzę o najnowszych trendach w dziedzinie nieruchomości i doświadczenie w zarządzaniu projektami, przy równoczesnym uwzględnieniu czynnika ekonomicznego.