Szlachetny i prawdziwy towar na podłogi

Elegancki i prawdziwy surowiec którym jest drewno, podkreśla styl jakiegokolwiek pomieszczenia, przydając mu klasyczny i równocześnie szykowny temperament.

Producent parkietów Parkiety Prycznicz oferuje wspaniały parkiet, który jest izolatorem cieplnym i akustycznym. W przeciwieństwie do płytek ceramicznych, czy paneli przynoszą one odczucie przytulności i ciepła, toteż bez przeszkód można chodzić po nich na bosaka.
Tradycyjny parkiet nie wychodzi z mody, zmieniają się wyłącznie detale. Parkiet to podłoga z drewna na wiele lat. Pasuje do każdego pomieszczenia, nawet tego z częściami w stylu rustykalnym. Podłoga po odnowieniu jest jak nowa. Nawierzchnię podłogi najlepiej zaimpregnować odpowiednim lakierem poliuretanowym, bądź olejem do podłóg.
drewniany parkiet

Autor: Akasa Gestión Consultores SL
Źródło: http://www.flickr.com
Podłogi drewniane producent proponuje, aby dostosować twardość desek do danego pokoju. Do pomieszczeń mniej używanych nadaje się jakikolwiek rodzaj drzewa. Ze względu na nieduże natężenie ruchu możemy wyselekcjonować bardziej miękkie gatunki jak brzoza, sosna, czy olcha. Jeżeli decydujemy się na podłogę drewnianą do korytarza, bądź holu, to najistotniejszą cechą powinna być twardość. To ona rozstrzyga o wytrzymałości i oddziałuje na powierzchowność podłogi (polecam wolplan styrobeton) po latach użytkowania.
podłogi drewniane producent

Autor: Kitmondo Marketplace
Źródło: http://www.flickr.com
W punktach najbardziej narażonych na uszkodzenia, w salonach i pokojach dziennych konieczna jest deska podłogowa o wysokiej twardości.

Należałoby mieć na uwadze, by umeblowanie ochronić podkładkami filcowymi, a pod fotel, albo krzesełko na kółkach podłożyć przezroczystą matę ochronną.
Podłoga sporządzona z prawdziwego drewna posiada niezwykły wygląd, jest trwała, ciepła i prosta w utrzymaniu czystości.