Zadbaj o niepowtarzalny wygląd samochodu – Zobacz jak możesz wykorzystać druk wodny!

Nic w tym dziwnego, że z czasem samochód traci swój pierwotny blask. Lśniący niegdyś lakier przestaje błyszczeć, wnętrze już nas nie zachwyca jak w momencie zakupu… Wówczas właściciele samochodów, którzy traktują swoje auto jako coś więcej niż tylko środek transportu, decydują się na zmianę jego wyglądu.

Podstawą jest odnowienie lakieru, wymiana wypłowiałych emblematów, listew i felg. Jeżeli nie zamierzamy sprzedawać samochodu, warto dać upust motoryzacyjnym fantazjom i zainwestować w tuning wizualny, inaczej zmiana już istniejących i dokładanie nowych elementów karoserii.

Niektórzy zmotoryzowani tuningowanie aut odbierają jako oznakę własnego stylu, modę, wyrażenie swojej indywidualności. Planują stworzyć specyficzny, niepowtarzalny egzemplarz danego modelu. Tuning optyczny ma na celu zmianę wyglądu samochodu z zewnątrz i we wnętrzu. W środku aut możemy zmienić w zasadzie każdy element, poczynając od foteli, kierownicy, dźwigni zmiany biegów jak też wstawienia sprzętu audio, itd.
Przy zmianach zewnętrznych auta najczęściej spotykamy się z zastosowaniem efektownych, aluminiowych obręczy, montażem sportowych tłumików, stosowaniem różnych dekoracji, spojlerów, zderzaków.

druk wodny

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Nowatorską, acz cieszącą się dużym powodzeniem metodą na ozdabianie powierzchni jest tzw. Transferowy druk wodny. Opiera się ona na przeniesieniu wzoru na materiał, np. części karoserii lub felgę. Druk wodny – jest niezniszczalny – pokryty jest warstwą lakieru. Powierzchnie wykańczane metodą hydrografiki są najwyższej jakości, łatwe w utrzymaniu, odporne na uszkodzenia, warunki atmosferyczne czy wysokie temperatury. Jest to idealny pomysł na odnowienie nie tylko zniszczonych części motoryzacyjnych. firma Na Technology nanoszenia wzorów umożliwia nam przekształcanie szarych przedmiotów codziennego użytku w prawdziwe dzieła sztuki czarujące pięknem i oryginalnością.

Sposobów na zmianę wizualną jest bardzo dużo, a ograniczeniem jest jedynie zasobność portfela właściciela samochodu. Decydując się na takie zmiany, trzeba jednak uważać, by robić to z wyczuciem. Zbyt wyszukany tuning nie będzie ozdobą, a my będziemy mieli problem z jego sprzedażą.