Jak wybrać odpowiedni parking przy lotnisku we Wrocławiu?

Lotnisko we Wrocławiu jest jednym z najistotniejszych międzynarodowych lotnisk w Polsce, każdego roku obsługuje miliony pasażerów. Dookoła lotniska działa bardzo dużo parkingów. Czym kierować się przy wybieraniu miejsca, w którym pozostawimy nasz samochód?

parking

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

Każdy parking proponuje jakieś wygody, z łatwością znajdziemy więc propozycje, dostosowane do naszych potrzeb. Ważną rzeczą, na którą większość pasażerów zwraca uwagę, jest cena usługi. Większość parkingów oferuje zniżkę przy większej ilości dni i jest to atrakcyjne rozwiązanie, kiedy wyjeżdżamy na dłuższy czas, na przykład na wczasy, albo do pracy dorywczej. Jeśli jednak wyruszamy w podróż biznesową i nie będzie ona trwać dłużej niż parę dni, należy poszukać parkingu, który od początku posiada niskie ceny. Obowiązkowo zwróćmy uwagę na sposób naliczania należności – w związku z tym, że dużo odlotów i przylotów ma miejsce w środku nocy albo bladym świtem, opłacalną opcją jest liczenie doby w systemie 24-godzinnym, a nie kalendarzowym. Pamiętajmy jednak, iż cena usługi nie może być jedynym kryterium. Należy uzyskać informację, czy dana firma gwarantuje gratisowy transport na trasie parking lotnisko wrocław, co prawda, większość parkingów zlokalizowana jest niedaleko obiektu, jednak w sytuacji lotu nocą, posiadania ciężkiej walizki, czy deszczowej pogody, zawsze lepiej podjechać pod wejście luksusowym busem niż pokonywać trasę na nogach.

Sądzisz, że masz wątpliwości? (http://www.cermag.com.pl/en/news/cermag-radzi/pytki-w-rozmiarze-xxl-idealnym-rozwiazaniem-w-przestrzennych-wnetrzach) Więc chcemy poinformować Cię, że w każdej minucie można do nas pisać. Z radością odpiszemy na każdą ocenę.

Następnym, równie ważnym ułatwieniem dla zmotoryzowanych, jest możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca parkingowego, np. za pośrednictwem internetowego formularza (lotniskoparkingwroclaw.pl/kontakt/). Taka możliwość pozwala uniknąć sytuacji, w której nerwowo poszukujemy wolnego miejsca tuż przed lotem. Dowiedzmy się, czy rezerwacja jest darmowa – wiele parkingów nie nalicza opłaty za rezerwację miejsca parkingowego.

Poza udogodnieniami, ważne jest, aby parking przy lotnisku we Wrocławiu miał zapewniony odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Absolutnym minimum jest ogrodzenie parkingu i całodobowy nadzór. Najlepiej wybrać miejsce parkingowe, które jest odpowiednio oświetlone po zmroku, niezbędny jest również profesjonalny system monitoringu. Nim pozostawimy auto w wybranym miejscu, upewnijmy się, czy firma, w cenie miejsca parkingowego, obejmuje nasz samochód ubezpieczeniem a jeśli tak, to jaki jest jego zakres. Zwróćmy uwagę na stan ogólny parkingu. Nawierzchnia powinna być dobrze odwodniona, gwarantując wygodę na drodze do i z samochodu, niezależnie od pogody.