Jak wygląda mapa zakupów w stolicy Wielkopolski, najbardziej popularne galerie handlowe w tym mieście.

Poznań będąc stolicą Wielkopolski zachęca mieszkańców okolicznych miejscowości wieloma możliwościami zakupowymi. Oczywiście dominującym miejscem zakupów w tym mieście w dalszym ciągu zostają duże handlowe galerie, jakich jest w Poznaniu coraz większa ilość. Na chwilę obecną funkcjonuje ich już blisko dziesięć, a planuje się następne, jak widać rynek w Wielkopolsce nie jest jeszcze w pełni nasycony i można będzie w nim znaleźć miejsce na następne firmy.

Poznań

Autor: Marcin Chady
Będzie to też wynikać z filozofii inwestorów, wracających do największych miejscowości i budują następne obiekty. Obecnie Poznań jest jednym z najbardziej nasyconych handlowych rynków w Polsce, w dużym stopniu wynika to jednak z faktu, że ma też jedną z większych sił nabywczych, prawie dwadzieścia pięć procent większą od krajowej średniej. Tak czy inaczej przeciętny poznaniak raczej nie będzie miał powodów do narzekań, bo zakupy np. dowiedz się więcej będzie mógł zrobić blisko domu, w jednym z kilku największych i sporej ilości mniejszych centrów handlowych działających w tym mieście.

Zakupy w hipermarkecie

Autor: MollySVH
Źródło: http://www.flickr.com

Wiele osób, zwłaszcza z pobliskich miast, robi zakupy w Poznaniu raz na jakiś czas, starają się więc oni wtedy, żeby podczas pobytu załatwić tak dużo jak się da i kupić polecaną stronę www. Dlatego też najlepszą opcją na tego typu zakupy będą na pewno duże galerie, a do najpopularniejszych na pewno zalicza się poznańska Plaza. Ma ona całkowitą wielkość około sześćdziesięciu tysięcy metrów i działa w niej około 150 punktów usługowych oraz sklepów. Ważne miejsce na zakupowej mapie Poznania zajmuje także King Cross Marcelin, w tym miejscu kupujący będą mieli do wyboru o dwadzieścia sklepów mniej niż w Plazie. Trochę większa i bardzo lubiana przez wszystkich mieszkańców Poznania jest Galeria Malta, wybudowana ona została parę lat temu i proponuje prawie 200 sklepów ze wszystkich branż, a także bardzo nowoczesną, stylową architekturę.

Kliknij ten odnośnik, a zobaczysz, że znajdujące się tam wpisy z serwisu (https://perfect-przeprowadzki.wroclaw.pl/przeprowadzki/wroclaw-opole.html) zainteresują te osoby, które zaabsorbowane są podnoszoną tutaj tematyką.

No i na zakończenie przeglądu zakupowej mapy Poznania należy wymienić Stary Browar, jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc tego typu nie tylko w Polsce, lecz również w Europie i na świecie, bo kilkukrotnie zdobywał on nagrody w kategorii najlepszych centrów handlowych.