Wydrukuj ulubiony obraz bądź fotografię na płótnie i ciesz się piękną pamiątką

Kiedy nie masz pomysłu na podarunek dla bliskiego, świetnym rozwiązaniem będzie podarowanie jego ukochanego zdjęcia bądź grafiki w dużej skali. Tego typu duże fotografie można powiesić na ścianie- będzie to z pewnością niezapomniana pamiątka dla obdarowywanego.

tusze

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Najtrwalszy efekt otrzymuje się drukując wybrany obraz na płótnie. Wydruk na płótnie wyglądem przypomina namalowany obraz (zobacz: zdjęcia na płótnie). Metodę tą wykorzystuje się także podczas wykonywania replik obrazów. Do drukowania używane jest płótno z bawełny, które przypomina z wyglądu prawdziwe płótno dla malarzy. Aby wybrane zdjęcie (czytaj dalej zdjęcia nagrobkowe w krysztale) zostało wydrukowane, trzeba wcześniej przygotować fotografię, żeby format oraz rozdzielczość była zgodna z wymaganą przez zleceniobiorcę. Wydruk na płótnie zdjęć ze ślubu lub ulubionego obrazu i powieszenie ich na ścianie w mieszkaniu będzie wspaniałym dodatkiem do wnętrza i z pewnością zwróci uwagę odwiedzających gości. Przyjemnie jest mieć tak dużą pamiątkę z najpiękniejszych chwil w życiu.

Decydując się na drukowanie na płótnie, dobrze jest także pomyśleć czy potrzebne będą także ramy do obrazu (zobacz: oprawy obrazów w ofercie). W domach urządzonych w nowoczesnym stylu umieszczanie zdjęcia tudzież obrazu w ramie nie jest konieczne. Można też kupić prostą ramę, która doskonale wpasuje się w styl, w którym urządzone jest mieszkanie. Ramy drewniane z elementami rzeźbionymi sprawdzają się w mniej nowoczesnych stylizacjach.

Wyjątkowo częściej stosowane są do obramowania luster, ponieważ są one dosyć odznaczającym się dodatkiem. Dobrze jest więc na początku przemyśleć jakiego rodzaju rama będzie pasowała do stylu wnętrza. Jeżeli planujemy w przyszłości zmianę barwy ścian w pomieszczeniu dobrze jest kupić ramę w neutralnym kolorze, tak aby później także pasowała do nowego koloru ścian. Oszczędzi nam to nieplanowanych kosztów powiązanych z wymianą ramy. Zależnie od tego jak wymagający jest wzór, ramy drewniane mogą często kosztować więcej aniżeli sam wydruk na płótnie.

Warto wybrać osobę, która jak najlepiej zajmie się drukowaniem obrazu lub fotografii – polecamy . Istotne jest żeby obraz był trwały, kolory były wyraźne i nie ulegał prędko destrukcji pod wpływem słońca. Obraz będzie wisiał kilka lat i każdego dnia cieszył oczy bliskiej osoby.