Jakie płytki do łazienki wybrać?

Masz w planach remont łazienki i zastanawiasz się jakie płytki będą najlepsze? Sprawdź o czym musisz pamiętać!
To właśnie płytki nadają łazience wyjątkowy charakter.

lampka

Autor: Les Orchard
Źródło: http://www.flickr.com
Cermag

Autor: Indeco
Źródło: Indeco
Jeśli zastanawiasz się jak urządzić łazienkę, musisz pamiętać o tym, aby dopasować płytki do wymiary łazienki, rodzaju mebli, stylu armatury jak również estetyki reszty mieszkania. Gdy zależy Ci, aby łazienka była przytulna oraz klasyczna, najlepiej jeżeli wybierzesz płytki wyróżniające się stonowanymi wzorami, uniwersalne, w odcieniach natury – doskonałe będą ciepłe beże raz brązy, jak również odcienie szarości. Jeśli nie jesteś przekonany do stosowania drewna w łazience, które również pasowałoby do takiej aranżacji łazienki, na wykończenie podłogi możesz wybrać płytki naśladujące wzór usłojenia drzewa. Gdy zależy Ci na prostym utrzymaniu łazienki, wybierz matowe płytki, na których nie będa tak widoczne smugi. Dla urozmaicenia aranżacji warto pokusić się o wykorzystanie oryginalnej mozaiki, która będzie największą ozdobą pomieszczenia.
Pamiętaj, że urządzenie łazienki powinno być właściwie przemyślane, ponieważ płytki oraz armaturę wybiera się na wiele lat. Postaw więc na renomowanego producenta, jak na przykład firma Cermag. Specjalistyczna sieć usługowo-handlowa funkcjonuje w kilku miastach, oferując sprzedaż modnych i eleganckich płytek ceramicznych, doskonałej jakości wyposażenia łazienek jak również materiałów do montażu. Profesjonaliści Cermag doradzą również w obszarze prac budowlano-wykończeniowych i aranżacji pomieszczenia.

Płytki oferowane przez tego producenta na pewno spełnią Twoje oczekiwania| estetyczne oraz techniczne – duży wybór: http://www.cermag.com.pl/pl/oferta/plytki/plytki-podlogowe. W aktualnej kolekcji znajdziesz między innymi wyjątkowo designerski gres metalizowany, szkliwiony.