Najciekawsze trendy w projektowaniu domów na 2014 r.

Nie wszystkie trendy w planowaniu domu to stosowny pomysł; np. fasada w kolorze awokado, różowa dachówka czy również dywany na ścianach. Jednakże wiele osób staje się ofiarami tych nurtów, warto w takim razie zaznajomić się z tematem perfekcyjnych trendów 2015, by dowiedzieć się jakie wnikliwie projekty domów są faworyzowane przez fachowców w tej dziedzinie. Co zatem dzieje się w kuchni?

dom jednorodzinny

Autor: Don Graham
Źródło: http://www.flickr.com
Wydaje się, iż ludzie odchodzą od narzędzi ze stali nierdzewnej, bo, jak swobodnie na nich znać odciski palców. Eksperci zalecają aby nie oddalać się nazbyt od sprawdzonych oraz spolegliwych schematów.

Intryguje Cię tematyka podnoszona w tym artykule? Poznaj poza tym też inne zbliżone posty – po prostu wejdź tutaj żywica elastyczna.

Na przykład, betonowe blaty wyglądają poprawnie – to nowy trend, ale mają tendencję do plamienia – o tym trzeba pamiętać.

Kluczowym trendem w odniesieniu do remontu kuchni wydają się być zadbane linie, nowomodne lampy i szafki. Idziemy również krok naprzód w kierunku większych płytek w kuchni i łazience. Co w łazience? Do 2015 roku, wszystko co było większych rozmiarów – od wanien po kabiny prysznicowe radowało się dziwną popularnością. Współczesny kontrahent pragnie więcej płytek w łazience oraz pragnie by zawsze była tam wanna oraz kabina prysznicowa. Generalnie rzecz biorąc, wydaje się, że ludzie są gotowi wydać więcej aby o wiele bardziej stawiać na wyszukane łazienki, również pod względem wykończenia jak i kolorystyki. Kładą nacisk również na chłodne odcienie, takie jak niebieski oraz zielony.

Projekty przebudowy są coraz bardziej innowacyjne, a równocześnie ludzie bez ustanku próbują uratować ostrożność, jeżeli gra toczy się o przedział cenowy. Nowomodny posiadacz domu odnotował również zmiany w mentalności i jest obecnie na etapie projektów, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie w domu, a nie jest tylko wysoki poziom, jeśli gra toczy się o walory estetyczne. Szkice przebudowy są także egzekwowane z myślą o sprzedaży, bo co poniektórzy właściciele domów chce je wykorzystać na rynku mieszkaniowym. Przestrzeń mieszkalna również się zmienia. W epoce nowożytnej, właściciele domów pragną większej przestrzeni życiowej i są gotowi zapłacić za ten przywilej. To zdecydowanie przyjemny trend.