W sklepach możemy przebierać w asortymencie łazienkowym, zarówno pod kątem designu, jak i funkcjonalności Na jakie firmy warto zwrócić uwagę?

Aktualnie aranżacja łazienki nie stanowi problemu, gdyż w sklepach proponuje się taką różnorodność produktów, że swobodnie można urządzić każde, nawet niewielkie pomieszczenie. Jedną z modnych ostatnio serii produktów do łazienki jest wyposażenie Duravit Starck.

umywalka

Autor: jessie essex
Źródło: http://www.flickr.com
Łazienka powinna z jednej strony ciekawie się prezentować, a z drugiej być funkcjonalna, to znaczy pozwolić na wykonywanie codziennych czynności, takich jak mycie, pranie, czy suszenie. Moglibyśmy więc pomyśleć, że małe łazienki łazienki wrocław cermag nie mają jak być wystarczająco funkcjonalne, jednak współcześnie, dzięki najnowszym rozwiązaniom konstrukcyjnym mebli i armatury łazienkowej jest to jak najbardziej możliwe. Elementy wyposażenia serii Duravit spełniają to zadanie – obejrzyj online.

Przede wszystkim umywalki i wanny z tej serii charakteryzują się różnorodnością jeśli chodzi o kształt i rozmiary. Jednak zawsze są to produkty o prostej linii, geometryczne, a równocześnie bardzo stylowe. To właśnie design zwrócił uwagę na to wyposażenie, w momencie, gdy znalazło się na rynku.
Najważniejszym tworzywem, z jakiego przygotowywane są elementy z serii Duravit jest ceramika. Elegancka biała umywalka blatowa, zrobiona z ceramiki ciekawie urozmaica łazienkę i stanowi najlepsze uzupełnienie łazienkowych płytek i szklanych dodatków. Jednakże firma ma w sprzedaży także armaturę zrobioną z akrylu, a także dodatki wyprodukowane z drewna. Tym samym wpisuje się w nowoczesny nurt naturalności i elegancji.

umywalka

Autor: Prayitno / Thank you for (7 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli poszukujemy niebanalnego wyposażenia do łazienki warto postawić na serię Starck, zważywszy, że tego typu umywalki i wanny bez problemów znajdują wykorzystanie również w ośrodkach SPA i Wellness, gdzie jak największą uwagę przywiązuje się do najwyższej jakości funkcjonalnego wyposażenia – umywalki. Mając je u siebie w domu będziemy czuć się niczym gwiazdy. Niemniej nie tylko ze względu na niebanalny design i styl wspomniane artykuły warto mieć u siebie. Firma zadbała również, by bez problemów można było utrzymać je w czystości i by jak najdłużej mogły nam służyć.

Rzecz jasna Duravit to nie jedyna marka związana z łazienkowym wyposażeniem. W sklepach możemy tak naprawdę przebierać w asortymencie, zarówno pod kątem designu, jak i funkcjonalności. Ta różnorodność sprawia, że wyposażenie łazienki staje się dużo prostsze i przyjemniejsze.