Urządź dom ze smakiem

Wystrój wnętrz to niełatwe wyzwanie. W tym miejscu zaznaczamy, że artykuł ten kierujemy do panów, gdyż kobiety posiadają talenty dekorowania wnętrz w standardzie. A faceci, no cóż, większość z nich narzeka na prawdziwe katusze, kiedy czeka ich dobranie takich rzeczy, jak właściwe firany do salonu lub kolor farby.

Rolety czy firanki

Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner

Jest tak z takiego powodu, że panowie mają inną architekturę mózgu. Tylko pewien mały odsetek panów ma talenty designerskie. Poza tym wiele analiz z dawnych lat udowodniło, że mężczyźni mają kłopoty z odcieniami. Właśnie z tego powodu mężczyzna dostrzega jedynie niebieski, a płeć piękna widzi kilkadziesiąt innych odcieni.

Istnieje również częstsza przyczyna, czyli fakt, że przytłaczający procent panów po prostu się niepasjonuje projektowaniem domów. Nie interesują ich żadne firany do salonu czy inne meblościanki. Co w takim przypadku ma zrobić pan, kiedy jest zmuszony zająć się tą trudną sprawą (Zobacz propozycję: damnet.pl/produkty/oswietlenie)?

Autor: KLOSE

Wyjścia z sytuacji istnieją generalnie trzy. Przede wszystkim facet może ubłagać znajomą kobietę, która ogarnia aranżacje wnętrz, o ratunek w tej kwestii. To bardzo prosta metoda. Trzeba naturalnie naszą pomocniczkę obdarować nagrodą, na przykład pyszną bombonierką albo biletem do kina.

Zaciekawił Cię nasz artykuł? Jeśli tak, to czytaj również o podobnej dziedzinie na nowej stronie – odnajdziesz ją w linku pod spodem.

Ta opcja posiada jeden słaby punkt – czasem nie ma kogo poprosić o takie wsparcie.

Drugie rozwiązanie, wymagające większych nakładów pieniężnych, to opłacanie fachowca, który projektuje wnętrza domów. Taki fachowiec zajmie się całością zadania, wystarczy zaznaczyć, ile na dekorowanie dajesz pieniędzy oraz opisać wymarzony wygląd mieszkania.

Najtańszą i dodatkowo dostępna dla wszystkich opcją jest użycie sieci. W sieci jest wiele dobrych stron WWW, na których są wskazówki na tematy takie, jak wystrój wnętrz i wybór tanich mebli do kuchni. Dobrą metodą jest też obejrzenie ofert sklepów mieszkaniowych, by poznać aktualny asortyment.